W Polsce jak i zresztą na całym świecie materiały Ceresit cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, dlatego też warto dokładnie im się przyjrzeć. Z niniejszego artykułu dowiedzieć się Państwo czym wyróżniają się systemy dociepleń i niezawodne produkty do układania płytek niemieckiego producenta.

Co warto wiedzieć?

Firma Ceresit po raz pierwszy pojawiła się blisko 100 lat temu i od tego czasu udało jej się wypracować bardzo wysoką pozycję na rynku i zdobyć wielu stałych klientów. Firma słynie w branży budowlanej przede wszystkim z bezpyłowego kleju do płytek CM 90 i pierwszego kleju poliuretanowego, który doskonale nadaje się przede wszystkim do płyt styropianowych. Na szczególną uwagę zasługuje również niezawodny klej do płytek CM UltraFlex z technologią Flextec, który bije rekordy sprzedaży na całym świecie.

Które produkty są warte uwagi?

W dzisiejszych czasach bardzo dużym zainteresowaniem cieszy się przede wszystkim niezawodne spoiny z technologią Silica Active oraz nowoczesna technologia Fibre Force, która na szeroką skalę wykorzystywana jest w klejach elastycznych marki Ceresit. Firma wyraźnie stawia na nowe technologie, dlatego też co roku zaskakuje swoich klientów nowymi produktami.